Adrenalínový SLOVAKIA RING

04.11.2015 bol celkom zaujímavý adrenalínový deň na SLOVAKIA RINGu s Matom Homolom a postupujúcimi šudentmi. Toto bol ten deň, kedy účastníci projektu Karting na školách mali tú príležitosť a šancu sa zviesť na okruhu v pretekárskom SEATe Len Cup Racer. A že tých študentov bolo dosť, môžete vidieť aj na fotke :)
Bola vynikajúca zábava a zozbieralo sa obrovské množstvo zážitkov. Jazdilo sa aj na Porsche 911, ktorý patrí Procar-Motorsport. Študenti dostali možnosť nazrieť aj do takých priestorov na okruhu, kde sa bežný človek nedostane :)

Ďakujeme veľmi pekne všetkým za účasť a pomoc :)

Foto: Remmy photo

MJ_SVK_SlovakiaRing_Skola_H_-126

MJ_SVK_SlovakiaRing_Skola_H_-14MJ_SVK_SlovakiaRing_Skola_H_-22MJ_SVK_SlovakiaRing_Skola_H_-25MJ_SVK_SlovakiaRing_Skola_H_-57MJ_SVK_SlovakiaRing_Skola_H_-49

 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *